Socials:
Languages

Contact Me

Your name*
Your email*
Your message*

Listing

Kaş

Villa Arıkan, Turizmin merkezi Antalya’nın Kaş ilçesinde Büyükçakıl mevkiinde konumlanan özel havuzlu villamızdır. Taş ve ahşap mimariden oluşan villamız, tamamen misafir memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır. Konforlu bir iç mekana sahip villamız, doğa manzarasına karşı konumlanmaktadır. Villamızın içerisinde iki adet yatak odası ve iki adet banyo bulunmaktadır. Birinci yatak odasında çift kişilik yatak, klima ve banyo bulunmaktadır. İkinci yatak odasında çift kişilik yatak, klima ve banyo bulunmaktadır. Ortak alanda salon, mutfak, klima ve televizyon bulunmaktadır

NOT : Villa Arıkan havuzu 01 Haziran - 01 Kasım tarihleri arası dolu olacaktır. Mayıs ayı için %50 doluluk oranı olması durumunda müşteri talebi doğrultusunda doldurulacaktır.

NOT : Minimum kiralama sürelerinin altındaki tüm rezervasyonlarda ek 400,-TL temizlik ücreti talep edilmektir.

Genel Not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

2 Bedrooms
2 Baths
4 Guests
0.0/5
/ night
$1250.00
Muğla Fethiye-Çalış

Villa Çakra; 4 yatak odası ile 8 kişi kapasiteli tatil villamız. Fethiye çalışta bulunan geniş ailelerimize hitap eden villamız havuzunda ısıtma sistemi mevcuttur.

4 Bedrooms
4 Baths
8 Guests
0.0/5
/ night
$1188.00
Fethiye Kayaköy

Villa Çakra, Fethiye Kayaköy mevkisinde konumlanmakta olan 2 yatak odasına sahip, 4 kişi konaklama kapasiteli bir villadır. Villamız konforlu ve ferah bir dizayna sahip villadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve gözlerden uzakta rahat ve keyifli bir tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

* Villamız doğa içerisinde konuma sahip olduğu için, çevrede; kelebek, böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır, bu gayet doğaldır.
* Tüm villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati, en erken öğlenden sonra saat 16.00 dır / en son gün villadan ayrılış saati sabah saat 10.00 dır. Aradaki zaman diliminde temizlik yapılmaktadır. Villaya/Aparta giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda, size yardımcı olamayacağımızı bilmenizi isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

2 Bedrooms
1 Baths
4 Guests
0.0/5
/ night
$.00
Kalkan Yeşilköy

Villa Arnold, Kalkan Yeşilköy mevkiinde bulunan havuzu tam korunaklı villa seçeneğimizdir. Ahşabın yer verildi villamız küçük aileler ve balayı çiftlerimiz için oldukça uygundur. Havuz terasında iki tane hamağı ve iki tane salıncağı bulunan bu şirin villamızda rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Villamızda tek yatak odası ve iki banyo mevcuttur. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet 1 çift kişilik yer yatağı, klima ve wc&banyo bulunmaktadır. Salon içerisinde, oturma grubu, klima, televizyon ve wc&banyo yer almaktadır.

Ayrıca sistemimizde yer alan Daire Hilay ile villamız yan yana konumlanmaktadır. Müsaitlik olduğu takdirde ikisini aynı anda kiralama imkanı bulunmaktadır.

Not: Minimum konaklama süresinin altındaki kiralamalarda ilave 300,-TL temizlik ücreti talep edilmektedir.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

1 Bedrooms
2 Baths
4 Guests
0.0/5
/ night
$500.00
Kalkan

Daire Hilay, Kalkan Yeşilköy mevkiinde bulunan havuzu tam korunaklı dairemizdir. Sade ve şık dizayn edilen evimiz hem balayı çiftlerimiz hem de küçük aileler için ideal bir seçenektir.

Dairemizin yer aldığı bina 3 kattan oluşmaktadır. İlk katı senelik kiralanmıştır, ikinci katta ise ev sahibi kalmaktadır. Üçüncü katında Daire Hilay bulunmaktadır.

Dairemiz içerisinde iki adet yatak odası ve iki banyo bulunmaktadır. Birinci yatak odası içerisinde çift kişilik yatak, klima ve ebeveyn banyosu yer almaktadır. İkinci yatak odasında iki tek kişilik yatak bulunmaktadır. Salon kısmında mutfak, klima, banyo ve televizyon bulunmaktadır. Dairemizin havuzu yine üçüncü katında ve terasında bulunup, misafirlerimize ait olmaktadır.

Not: Havuz ısıtması talep edildiği taktirde ısıtma ücreti günlük 100,- TL (Döneme göre değişiklik gösterebilir) ekstra alınmaktadır. Havuz Isıtma bedeli konaklanacak gün boyunca hesaplanmaktadır. Havuz ısıtması isteyen misafirlerimizin villaya girişlerinden 3 gün önce iletişim kişisi ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Konforlu ve rahat bir tatil için sizleri bekliyoruz.

NOT : Kısa Konaklama Süreleri altında taleplerde 300,-TL. temizlik ücreti ilave alınmaktadır

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

2 Bedrooms
2 Baths
4 Guests
0.0/5
/ night
$500.00
Ağullu Mah., Kaş, Antalya, Turkey

2 Yatak Odalı kiralık villamız Antalya Kaş Ağullu mevkiine 2021 yılında hizmete açılmıştır. 1. Yatak Odası: 1 adet Çift kişilik yatak, Klima, Gardrop, Komodin, Makyaj Masası ve Ebeveyn Banyosu bulunmaktadır. 2. Yatak Odası: 1 adet Çift kişilik yatak (2 adet tek kişilik yatak olarak da kullanılıyor), Klima, Gardrop, Komodin, Makyaj Masası ve Ebeveyn Banyosu bulunmaktadır. Havuz Ölçüleri: 7 m x 3 m / 1.55 m Derinlik Not: 7 gece altı konaklamalarda ekstradan 250 tl temizlik ücreti vardır Bölgede doğa içinde olan villalarımızda düzenli olarak haşere ilaçlaması yapılmaktadır. Fakat yine de kelebek, böcek, sinek vb. türde haşereler görülme durumu olmaktadır.

Korunaklı (muhafazakar) villalarımızda yabancı bir göz tarafından havuz alanının görünmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Fakat kontrol edilemeyen sebeplerden dolayı hiç bir zaman kesinlikle %100 görünmeme garantisi verilememektedir. Böyle kontrol dışı durumlara karşı siz değerli misafirlerimizin her zaman sakınma payı bulunmaktadır. Bazı villalarımız oldukça dik dağ yamaçlarına konumlanmıştır. Bu tarz villalara ulaşım sırasında yokuş yollar ve stabilize (toprak) yollar kullanılmaktadır. Ayrıca merkez dışında kalan ve köy içlerinde bulunan villalarımızda doğal yaşam süprizleri (sinek,böcek,arı, vb)ile karşılaşabilirsiniz

2 Bedrooms
2 Baths
4 Guests
0.0/5
/ night
$750.00